מבזקים
דף הבית > מבזקים
גיליון 1439 - 07/11/2023
שלום, (לקוח מס' )
גליון - 1439 07/11/2023
מאמרים
תגמולי מילואים במלחמת ''חרבות ברזל'' placeholder
פרסום זה מרכז את כל הידוע לנו עד כה בכל הקשור בתביעות לתגמולי מילואים. נמשיך לעדכן בהרצאות בזום ובפרסומים. הלשכה הקימה חמ"ל לכל הסוגיות הקשורות במלחמה. אנו עומדים לרשותכם בתקופה קשה זו, שולחים תנחומים למשפחות השכולות והחלמה מהירה לפצועים ומתפללים לשלום השבויים ולשובם בשלום הביתה. כל המידע המוצג בפרסום זה הוא מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת או המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות...
למאמר מאת רו"ח אורנה צח גלרט יו"ר ועדת הקשר עם הביטוח הלאומילחצו כאן
placeholder ביטוח לאומי - עדכונים דחופים מאוד במילואים במלחמת ''חרבות ברזל''
רו"ח צח-גלרט היתה בקשר עם הביטוח הלאומי ולהלן כמה עדכונים חשובים ודחופים שמציינת הכותבת לקראת הכנת המשכורות ותביעות המילואים
למאמר מאת רו"ח אורנה צח גלרטלחצו כאן
טבלאות
מחולל סיום העסקה placeholder
מחולל רב שלבי המהווה כלי עזר בתהליכי סיום עבודה בהתאם ליוזם התהליך - המעסיק או העובד. כאשר המעסיק יוזם את סיום העסקתו של העובד, המחולל כולל את השלבים שהמעסיק צריך לעשות מהזימון לשימוע, דרך ההחלטה באם לסיים את העסקת העובד, מתן הודעה מוקדמת ואישור על תקופת העסקה, ועד למילוי טופס 161. כאשר העובד מתפטר המחולל כולל מכתב התפטרות, אישור על תקופת העסקה וטופס 161.
למחולללחצו כאן
חוזרים
placeholder פיצוי למעסיקים בגין נזק שנגרם בעקבות תשלום שכר לעובדים שפונו במסגרת הוראות מערכת הביטחון ולא התייצבו לעבודה (עדכון הנחיה)
ביום 31.10.2023 פרסמה רשות המיסים חוזר בעניין פיצוי למעסיקים בגין נזק שנגרם בעקבות תשלום שכר לעובדים שפונו. הנחיה ז ו מחליפה את ההנחיה הקודמת בנדון שפורסמה ביום 29.10.23, לאור החלטת ממשלה מס' 988 שלפיה נקבעה רשימת הישובים הזכאים.
לחוזר רשות המיסים במלואולחצו כאן
רשות המיסים תאפשר הקלה בזקיפת שווי שימוש רכב לעובדים אשר גויסו בצו 8 או הוצאו לחל"ת placeholder
במטרה להקל על המעסיקים ועל ציבור העובדים שגויסו למילואים בצו 8, אפשרה רשות המיסים למעסיק לוודא מול העובד או מי מטעמו את החזרת הרכב לרשות המעסיק, לרבות השארתו בשטח (לדוג' רכבים שהושארו בשטחי כינוס).
לחוזר רשות המיסים במלואולחצו כאן
placeholder חרבות ברזל: ביוזמת שר העבודה, ועדת השרים אישרה תיקון לחוק הגנה על עובדים בשעת חירום
במסגרת התיקון לחוק, יאסר על פיטורי עובדים שפונו או התפנו מביתם, וכן תהיה הגנה על השבויים, החטופים והנעדרים ובני משפחותיהם.
להודעת משרד העבודה במלואהלחצו כאן
למסמך בפורמט PDF לחץ כאן

כל עובד 7.11

חיפוש מבזק

למענה מיידי, כנסו לאינפוקליק - מחוללים בדיני עבודה

אישור
היסטורית חיפושים
חיפוש מורפולוגי
מורפולוגיה
מדויק
מורחב
נרדפות
תחיליות
חיפוש בכל מאגרי המידע
חקיקה
פסיקה
חוזרים
סוגיות בדיני עבודה
מאמרים
הסכמים קיבוציים
מחשבונים וטבלאות
טפסים
חוזים והסכמים
תקשיר
הודעות נש"מ
דברי הסבר


נא להזין לפחות שדה אחד!