אישור
דף הבית > מבזקים
בחר מבזק :
  המבזק השבועי - הדרך שלך להיות מעודכן  
גליון 1117 - 27/06/2017
 

כל עתיד

 
מאמרים
 
 
סוגיות בתשלום דמי הבראה

מעסיקים רבים נוהגים לשלם דמי הבראה בחודשי הקיץ. הזכאות לדמי הבראה מוסדרת בהסכם הקיבוצי הכללי בדבר השתתפות המעביד בהוצאות הבראה ונופש ובצו ההרחבה שהוצא לו. מאמר זה מרכז את העקרונות המנחים לתשלום דמי הבראה.

למאמר מאת עו"ד מיטל דולב- בלט- לחץ כאן
 
 
חוזרים
 
 
דף מידע לנוער העובד (לרבות בחופשת הקיץ)

ברצוננו להביא לידיעתכם מידע על זכויותיכם בעבודה, לרבות בתקופת חופשת הקיץ. על פי פקודת מס הכנסה, נוער עובד (מי שמלאו לו בשנת המס 16 או 17 שנה) זכאי לנקודת זיכוי אחת, בשווי של 215 ש"ח לחודש, בנוסף לנקודות הזיכוי המגיעות לתושבי ישראל.

לחוזר מס הכנסה – לחץ כאן
 
עדכון קצובת ביגוד לשנת 2017 - במגזר הציבורי

ביום 18.6.2017 פרסם משרד האוצר חוזר בעניין קצובת ביגוד לשנת 2017. בהתאם לחוזר, יש לעדכן את קצובת הביגוד החל מ- 1.7.2017 בכ- 0.81%.

לחוזר במלואו – לחץ כאן
 
סטודנטים במגזר הציבורי- קצובת הבראה וביגוד לשנת 2017

ביום 18.6.2017 פרסם משרד האוצר חוזר בעניין קצובת הבראה וביגוד לסטודנטים במגזר הציבורי. בהתאם לחוזר, יש לשלם לסטודנטים החל מ- 1.6.2017 קצובת הבראה בסך של 1.37 ש"ח לכל שעת עבודה והחל מ- 1.7.2017 קצובת ביגוד בסך 0.71 ש"ח לכל שעת עבודה.

לחוזר במלואו – לחץ כאן
 
 
פסיקה
 
 
מעסיק חויב בתשלום פיצוי לעובד בסך 4000 ש"ח בגין הפרת חוק הגנת הפרטיות

מעסיק פיטר עובד איש שיווק ובניית אתרים. המעסיק תבע את העובד בטענה כי את שעות עבודתו הקדיש למען עסקו הפרטי וגזל את לקוחותיו. כמו כן, נטען כי העובד גרם נזקים כלכליים כבדים למעסיק ונחשף לסודות מסחריים. העובד טען כי המעסיק הפר את פרטיותו מאחר והתקין מערכת ניטור על מחשב העבודה וקרא את הודעות הדואר מתיבת הדואר הפרטית שלו וזאת מבלי לקבל הסכמתו. נקבע, כי אסור למעסיק לקיים מעקב של נתוני תקשורת או תוכן על השימוש שהעובד עושה בתיבת הדואר הפרטית שלו. ככל שהמעסיק סבור כי התקיימו תנאים המצדיקים מעקב, עליו לפנות לבית הדין בבקשת סעד הולם מסוג צו אנטון פילר, לחיפוש ולתפישה בתיבה הפרטית של העובד (סע"ש 26316-09-15, חי סוריא נ' רועי בן ארי, מיום 23.04.17).

לתקציר פסק הדין מאת עו"ד שירן אוחיון – לחץ כאן
 
 
  להיות מעודכן כל הזמן! להדרכות נוספות לחץ כאן
 
Vlookup מלכת הפונקציות
מטרת הקורס: ללמד את המשתמש המתקדם כיצד לנהל את עבודתו ביעילות באמצעות היכולת לאחד מידע בין טבלאות נתונים שונות, להשוות בין מידע שמגיע ממספר מקורות שונים, להקטין את הצורך בתחזוקת קבצים באמצעות שמירת נתוני תחזוקה בקבצים נפרדים (שיכולים לשרת את המחלקה כולה) ושליפת המידע הרלוונטי
ניכוי מס במקור
יום עיון מיוחד שמוקדש כולו לציבור המנכים על מנת לעמוד במטלות הכבדות ברמה הפרוצדוראלית ולפעול בהתאם להוראות הדין, תוך יישום דווקני ופרטני של שלל ההוראות הקיימות בנושא הניכוי במקור, לרבות טיפול בקנסות, פירוט הליקויים והתמודדות מול פקידי השומה.
Excel Basic
תוכנת ה-Excel מצטיירת כתוכנה מורכבת. הסדנה המוצעת כאן, מלמדת עד כמה, בעצם, זוהי תוכנה פשוטה לשימוש. התוכנת מאפשרת לקחת נתונים ולארגן אותם, למיין, לסנן, לחשב, לנתח, להפיק דו"חות ומאזנים, וליצור מהם תרשימים.
קורס מאקרו (V.B.A ל- Excel) - לכלכלנים ואנשי כספים
מנהלי כספים ואנשי כלכלה בארגון מוצאים את עצמם לעיתים קרובות מידי עסוקים במשך שעות בהכנת דוחות כספיים. לרוב מבנה הדוחות חוזר על עצמו, ורק הנתונים משתנים.
Excel ביניים
הקורס מיועד לאנשים שעובדים על תוכנת האקסל ביום- יום ( יודעים להקליד נתונים לעצב אותם ולבצע נוסחאות פשוטות) ורוצים לייעל את עבודתם, הסדנה מלמדת כלים מתקדמים, פונקציות, טיפים וקיצורי דרך ומראה עד כמה אפשר לפשט את העבודה ולבנות הכל בקלות ובמהירות!
 
 
למסמך בפורמט PDF לחץ כאן
לקבלת מנוי התנסות הקלק כאן
ותוכל\י להנות משרותי כל עובד